Gamers Paradise

Welcome back my Friends Smile

Join the forum, it's quick and easy

Gamers Paradise

Welcome back my Friends Smile

Gamers Paradise

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

It's so easy when you're evil


3 posters

    RTS najvece djubre danasnjice!!!!

    PsychoSykes
    PsychoSykes
    HC Gamer
    HC Gamer


    Broj postova : 204
    Points : 28673
    Reputation : 1
    Join date : 2009-08-16
    Lokacija : Beograd

    RTS najvece djubre danasnjice!!!! Empty RTS najvece djubre danasnjice!!!!

    Post by PsychoSykes Sun Aug 23, 2009 7:12 pm

    Ja taman gledao Partizan - Javor,tekma dobra...Prodje prvo poluvreme,meni se prikenja i zaglavim malo duze u WC...
    Kada sam se vratio na TV-u sam dobio sljagu,na istom kanalu gde je bio nas fudbal pustili neke debile da sa nekim sipkama koje su podebljane na vrhovima
    prebacuju neku mrezu sa nekom zelenom i sugavom lopticom,koja nije nizasta...
    I sta cu ja jadan kad zivim u ovoj truloj zemlji odem u WC potrazim sliku onog reketasa sto mu je poster bio u Blicu,sto sam ga nasao u kontisu pred ulazak u
    Marinkovu baru,uzmem ga...Prvo izvrsim veliku nuzdu,a onda tim posterom obrisem zadnjicu...
    Pa stvarno da li je ovo program za ljude ili za retarde! RTS najvece djubre danasnjice!!!! Mad
    The Almighty God
    The Almighty God
    S.T.A.L.K.E.R.
    S.T.A.L.K.E.R.


    Broj postova : 260
    Points : 28151
    Reputation : 11
    Join date : 2009-08-16
    Age : 28
    Lokacija : Beograd

    RTS najvece djubre danasnjice!!!! Empty Re: RTS najvece djubre danasnjice!!!!

    Post by The Almighty God Sun Aug 23, 2009 11:37 pm

    PsychoSykes wrote:Ja taman gledao Partizan - Javor,tekma dobra...Prodje prvo poluvreme,meni se prikenja i zaglavim malo duze u WC...
    Kada sam se vratio na TV-u sam dobio sljagu,na istom kanalu gde je bio nas fudbal pustili neke debile da sa nekim sipkama koje su podebljane na vrhovima
    prebacuju neku mrezu sa nekom zelenom i sugavom lopticom,koja nije nizasta...
    I sta cu ja jadan kad zivim u ovoj truloj zemlji odem u WC potrazim sliku onog reketasa sto mu je poster bio u Blicu,sto sam ga nasao u kontisu pred ulazak u
    Marinkovu baru,uzmem ga...Prvo izvrsim veliku nuzdu,a onda tim posterom obrisem zadnjicu...
    Pa stvarno da li je ovo program za ljude ili za retarde! RTS najvece djubre danasnjice!!!! Mad
    za retarde
    Ivce Pivce
    Ivce Pivce
    -Kiddo-
    -Kiddo-


    Broj postova : 62
    Points : 485
    Reputation : 0
    Join date : 2009-08-30
    Lokacija : http://www.fallensword.com/?ref=2976493

    RTS najvece djubre danasnjice!!!! Empty Re: RTS najvece djubre danasnjice!!!!

    Post by Ivce Pivce Wed Sep 02, 2009 9:28 pm

    mrzim kad pocne ona skupstina

    Sponsored content


    RTS najvece djubre danasnjice!!!! Empty Re: RTS najvece djubre danasnjice!!!!

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Tue May 14, 2024 5:32 pm