Gamers Paradise

Welcome back my Friends Smile

Join the forum, it's quick and easy

Gamers Paradise

Welcome back my Friends Smile

Gamers Paradise

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

It's so easy when you're evil


4 posters

    Quzma shrine

    Vulee
    Vulee
    Leather Rebel
    Leather Rebel


    Broj postova : 179
    Points : 3103
    Reputation : 5
    Join date : 2009-08-16
    Age : 29
    Lokacija : Beograd

    Quzma shrine Empty Quzma shrine

    Post by Vulee Sat Aug 22, 2009 1:23 am

    SVE O QZMI!!!!


    Quzma shrine Skju01.spec25velika

    P.S. On je u sredini. Smile


    Postoji jedan divan i smiren posao gde nema reklamacije, garancije i gde mušterije ćute kao zalivene. Biti gazda pogrebnog preduzeća možda zvuči pomalo banalno, ali ta ideja mi se već nekoliko meseci intenzivno mota po glavi. „Himera”, moja agencija za sve vrste pogrebnih usluga jednog dana će postati stvarnost. Nosiću crno odelo, biću uljudan i tih, imaću ekipu koja razvozi, ugovara i pokopava. Kupiću nekoliko placeva van Novog Sada i napraviti privatno groblje s mnogo popularnijom cenom parcele od gradske. Kada se obogatim, sagradiću malu vilu na brdu iznad firminih zemljišnih resursa u kojoj ću provoditi svoje skromne dane na ovom svetu, vilu u kojoj će svaki putnik-namernik moći da dobije utočište od kiše, mraka i grmljavine...

    Bwahwahahahahahaaaaaaaaa!
    The Almighty God
    The Almighty God
    S.T.A.L.K.E.R.
    S.T.A.L.K.E.R.


    Broj postova : 260
    Points : 28151
    Reputation : 11
    Join date : 2009-08-16
    Age : 28
    Lokacija : Beograd

    Quzma shrine Empty Re: Quzma shrine

    Post by The Almighty God Sat Aug 22, 2009 3:12 pm

    ahhahahah lol
    Vulee
    Vulee
    Leather Rebel
    Leather Rebel


    Broj postova : 179
    Points : 3103
    Reputation : 5
    Join date : 2009-08-16
    Age : 29
    Lokacija : Beograd

    Quzma shrine Empty Re: Quzma shrine

    Post by Vulee Sun Aug 23, 2009 11:30 am

    Da je Srbija iole bogatija zemlja u kojoj od medijskog prikaza nekog proizvoda zavise milioni dolara, ja bih odavno pored otkaza popio metak, haubu automobila ili kubansku kravatu. Sveopštoj letargiji mogu da zahvalim činjenicu da na mene niko nije vršio nikakav pritisak veći od 10–99 njutna po metru kvadratnom. Svojevremeno sam, zbog pljuvanja Chaintech ploča u „I/O portu”, dobio nekoliko namrštenih pogleda od domaćeg uvoznika, ali na tome se završilo. Isti uvoznik me je posle nekoliko meseci pozvao na medijsko-propagandni skup u jednoj domaćoj banji, ali „incident” niko nije spomenuo, bez obzira na to što sam se ja spremio za mačevanje tokom tog radno-prehrambenog vikenda. Moj krstaški pohod protiv ranih AMD procesora, kao i višegodišnje isticanje prednosti nVidie nad ATI-jem, izazvali su (samo) backclash domaćih fanboy usera i visokofrekventno pištanje Saše Uzelca. I ko je na kraju bio u pravu? Chaintech je potonuo u lagani zaborav, a AMD i ATI, potisnuti na marginu, bili su prinuđeni da se uhvate za uši i zajedno zamlataraju nogicama da bi im glave ostale iznad vode. Normalan svet ih je sa razlogom zaboravio. Jedino je domaći uvoznik Leadteka ispustio produženi protestni squeek kada sam ispljuvao dotične grafičke, ali su zaćutali kada im je urednik „Sveta kompjutera” rekao „pusti ga, on je lud”. rofl rofl rofl
    PsychoSykes
    PsychoSykes
    HC Gamer
    HC Gamer


    Broj postova : 204
    Points : 28673
    Reputation : 1
    Join date : 2009-08-16
    Lokacija : Beograd

    Quzma shrine Empty Re: Quzma shrine

    Post by PsychoSykes Sun Aug 23, 2009 12:35 pm

    Stavio sam lice u knjigu, osećajući sve jači pritisak korica na priklješteni nos

    Kuzmo, čak i Barak Obama ima Facebook nalog, ’ajde više kreiraj i ti, pa da se zezamo kad imaš vremena – reče mi onomad u mejlu jedan drugar koji i dalje živi na civilizovanom severu Srbije. Kakav neverovatno ubedljiv argumenat, pomislih ja, uzimajući svežu rolnu toalet papira, nameren da kreiram kapitalni unload. Čak i Barak Obama...

    Moja strasna odbojnost prema svim vrstama instant mesindžera i socijalnim zajednicama na Internetu potiče još od vremena kada je ICQ, pored emaila, bio jedina opcija za neobavezno ćakulanje i traženje nekoga za virtuelno mlaćenje prazne slame. ICQ ikonu u systrayju doživljavao sam kao ključaonicu kroz koju me neko posmatra i jedva čeka da se koncentrišem na posao ili igru da bi mogao da me nesmetano davi zahtevima, pitanjima i zaključcima od kojih mi se spava. Ovaj mesindžer je na mom računalu opstao cca 12 dana, što je fantastična cifra za čoveka koji zazire i od telefona. Tehnologija je od tih drevnih dana sredine devedesetih godina XX veka drastično napredovala, pojavile su se masovne multiplayer igre, socijalne mreže nalik Facebooku i MySpaceu, ali moja reakcionarna shvatanja postala su još kruća. Društvena interakcija koja je samoj sebi cilj za mene će doživotno ostati besmislena, zakleo sam se razdrljene košulje, stojeći iznad leša jalove komunikacije sa krvavim nožem u ruci. But, potreba za nečim što bi me iznerviralo u februaru, omogućivši mi da napišem još jednu bla-bla kolumnu, bila je razlog koji se napajao tom odbojnošću. Napravio sam Facebook nalog pod ekstremno lažnim imenom, pronašao drugare za koje mi je žao što nemam RL vremena i krenuo da interaktujem.

    Ovo je samo pola kolumne celu mozete pogledati ovde: http://www.sk.rs/2009/03/siji01.html
    QZMA 4 EVER
    The Almighty God
    The Almighty God
    S.T.A.L.K.E.R.
    S.T.A.L.K.E.R.


    Broj postova : 260
    Points : 28151
    Reputation : 11
    Join date : 2009-08-16
    Age : 28
    Lokacija : Beograd

    Quzma shrine Empty Re: Quzma shrine

    Post by The Almighty God Sun Aug 23, 2009 1:22 pm

    Na jednog pisca koji uspe u životu dolazi 99 drugih koji umru od gladi, a ta krilatica se oduvek dala lako preslikati i na tehničke inovatore. Pri tom ne mislim na Nikolu Teslu ili na bračni par Kiri (koji je umro od radijacije, ne od gladi), već na entuzijaste razbarušene kose koji se kunu u svoj perpetuum mobile ili hover automobil i predviđaju kraj globalne energetske krize i gužve na putevima. Istorijski gledano, takvi likovi oduvek su bili bezopasni po okolinu, ignorisani do obliviona ili uvaljani u katran i perje na opšte oduševljenje grupe seljana. Vispreniji, pogotovu oni čije su energetske ideje dolazile u koliziju sa naftnim lobijima, završavali su u ludnici ili na dnu reke. Svet je napredovao laganijim tempom u odnosu na vizije futurista o marsovskoj koloniji pre kraja XX veka. Ko zna zbog čega je to dobro...

    ...

    (ostatak teksta trenutno nije dostupan on-line)
    Vulee
    Vulee
    Leather Rebel
    Leather Rebel


    Broj postova : 179
    Points : 3103
    Reputation : 5
    Join date : 2009-08-16
    Age : 29
    Lokacija : Beograd

    Quzma shrine Empty Re: Quzma shrine

    Post by Vulee Sun Aug 23, 2009 2:18 pm

    A i sve više ima homoseksualaca, pogotovo u većim gradovima. Nekad stvarno nisam siguran da li neko želi da se osladi mojom zadnjicom, da mi nešto proda ili iskamči, da me ubedi kako je kul ili da kroz verbalno-mentalni egzercir sebi u svojoj glavi podigne cenu.

    Na pamet mi pada jedna scena koju videh na koncertu nekih trolova na Exitu, kada se jedan momak iz publike jednom rukom uhvatio za mošnice, a drugom pozivno mahnuo suxxujućem bendu uz poziv: „Šumari, dođite na pojilo!

    Nah. Nisam pristalica sile, osim u slučajevima lova, odbrane zemlje ili bežanja od policije.

    Znači, ako vam roditelji ili staratelji ikada zamere/prebace zbog igranja, govoreći vam da ćete od toga poludeti ili postati silovatelj, pokažite im ovaj tekst. Stariji ljudi obično poveruju u ono što piše u novinama, pogotovo u časopisu koji izdaje ugledna kuća poput Politike...
    The Almighty God
    The Almighty God
    S.T.A.L.K.E.R.
    S.T.A.L.K.E.R.


    Broj postova : 260
    Points : 28151
    Reputation : 11
    Join date : 2009-08-16
    Age : 28
    Lokacija : Beograd

    Quzma shrine Empty Re: Quzma shrine

    Post by The Almighty God Sun Aug 23, 2009 2:33 pm

    lolz o homicima hahahhaha
    da se nasladi mojom zadnjicom ahahahhaha
    PsychoSykes
    PsychoSykes
    HC Gamer
    HC Gamer


    Broj postova : 204
    Points : 28673
    Reputation : 1
    Join date : 2009-08-16
    Lokacija : Beograd

    Quzma shrine Empty Re: Quzma shrine

    Post by PsychoSykes Sun Aug 23, 2009 2:40 pm

    Z: Idem na paraglajding! Paaaaraaaaglajding čoveče! Adrenalin i plavo nebo, let...
    Q: Paraglajding? Ti?
    Z: Da, ja? Što?
    Q: Bwahahahahahahaha....
    Z: Samo se ti smej, trutino. Kladim se da ne podižeš ni kašiku, već da jedeš slamčicom.
    Q: Ooooo, The Gladiator speaks! Šta se desilo poslednji put kada si rešio da se baviš nečim ekstremnijim od sedenja, jedenja i gledanja onih monstruozno glupih „Heroesa”?
    Z: Ne znam o čemu govoriš...
    Q: Pad s bicikla kad si polomio zglob i zamalo vrat?
    Z: Ah, to. Nesrećan slučaj, kakve to veze im...
    Q: Kakve veze? Ali, to si ti! Udarićeš u radarsku antenu kao Del Boj ili će te vetar naneti na visokonaponski dalekovod. Ili ćeš, ne znam, odleteti u Rumuniju, gde će te oboriti njihova PVO. Neki Mirča će zaraditi čin starijeg vodnika na tebi.
    Đuro Symitj (stari prijatelj as well, ali otkud on ovde?): Prestani da se*biiip*š, čovek se bar trudi, za razliku od tebe. Pogledaj se na šta ličiš. Neobrijan, tupog pogleda i toliko bled da bi dobio opekotine i od mesečine. I solidno podgojen, buci-buci-buci...
    Q (overhead smash): Ohoho, ko nas je to grejsovao svojim prisustvom! It’s an honor, sir! See fah luto eetheen, ee yaba ma dukey massa!
    Đuro Symitj: Ha! Samo sam čekao da iz tebe progovori zavist!
    Q: Han, ma bukee. Bargon yanah coto da eetha. See fah luto twentee, ee yaba...
    Z: Ti to opet citiraš Džabu Hata? Bolesnik...
    Đuro Symitj: Baš me zanima da li imaš plav jezik kao tvoj duhovni guru? Šteta što nemam lanac da proverim...
    Q: Jel’ neko od vas dvojice za sok? Ili pivo? Ili Corellian brandy?
    Ceo tekst ovde: http://www.sk.co.yu/2009/05/siji01.html
    Vulee
    Vulee
    Leather Rebel
    Leather Rebel


    Broj postova : 179
    Points : 3103
    Reputation : 5
    Join date : 2009-08-16
    Age : 29
    Lokacija : Beograd

    Quzma shrine Empty Re: Quzma shrine

    Post by Vulee Sun Aug 23, 2009 3:00 pm

    PsychoSykes wrote:Neki Mirča će zaraditi čin starijeg vodnika na tebi.
    Neprocenjivo!
    rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl
    The Almighty God
    The Almighty God
    S.T.A.L.K.E.R.
    S.T.A.L.K.E.R.


    Broj postova : 260
    Points : 28151
    Reputation : 11
    Join date : 2009-08-16
    Age : 28
    Lokacija : Beograd

    Quzma shrine Empty Re: Quzma shrine

    Post by The Almighty God Sun Aug 23, 2009 3:31 pm

    Vulee wrote:
    PsychoSykes wrote:Neki Mirča će zaraditi čin starijeg vodnika na tebi.
    Neprocenjivo!
    rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl
    da rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl
    PsychoSykes
    PsychoSykes
    HC Gamer
    HC Gamer


    Broj postova : 204
    Points : 28673
    Reputation : 1
    Join date : 2009-08-16
    Lokacija : Beograd

    Quzma shrine Empty Re: Quzma shrine

    Post by PsychoSykes Sun Aug 23, 2009 4:12 pm

    Quzma shrine Tetejacfk9
    Vulee
    Vulee
    Leather Rebel
    Leather Rebel


    Broj postova : 179
    Points : 3103
    Reputation : 5
    Join date : 2009-08-16
    Age : 29
    Lokacija : Beograd

    Quzma shrine Empty Re: Quzma shrine

    Post by Vulee Sun Aug 23, 2009 5:44 pm

    https://www.facebook.com/group.php?gid=22791923045
    Miodrag Qzmanović Fan Club
    The Almighty God
    The Almighty God
    S.T.A.L.K.E.R.
    S.T.A.L.K.E.R.


    Broj postova : 260
    Points : 28151
    Reputation : 11
    Join date : 2009-08-16
    Age : 28
    Lokacija : Beograd

    Quzma shrine Empty Re: Quzma shrine

    Post by The Almighty God Sun Aug 23, 2009 6:42 pm

    Vulee wrote:https://www.facebook.com/group.php?gid=22791923045
    Miodrag Qzmanović Fan Club
    haha
    bio sam uclanjen dok mi nisu obrisali FB lol! lol! lol! lol! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
    Vulee
    Vulee
    Leather Rebel
    Leather Rebel


    Broj postova : 179
    Points : 3103
    Reputation : 5
    Join date : 2009-08-16
    Age : 29
    Lokacija : Beograd

    Quzma shrine Empty Re: Quzma shrine

    Post by Vulee Tue Aug 25, 2009 4:33 pm

    Kuzma bre preživeo i hakerski napad!
    Vulee
    Vulee
    Leather Rebel
    Leather Rebel


    Broj postova : 179
    Points : 3103
    Reputation : 5
    Join date : 2009-08-16
    Age : 29
    Lokacija : Beograd

    Quzma shrine Empty Re: Quzma shrine

    Post by Vulee Mon Mar 29, 2010 7:49 pm

    Kuzman me je razočarao kada se naložio na MW2 kao da ima 5 godina. 🐷
    shady
    shady
    Mobster
    Mobster


    Broj postova : 72
    Points : 454
    Reputation : 7
    Join date : 2009-09-01
    Age : 30
    Lokacija : ghetto

    Quzma shrine Empty Re: Quzma shrine

    Post by shady Mon Mar 29, 2010 8:14 pm

    Platili ga vulee,jbg..
    para vrti svet.

    Sponsored content


    Quzma shrine Empty Re: Quzma shrine

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Tue May 14, 2024 10:09 am